Rezerwacja On-line

Szanowni Państwo, 
W dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), czyli nowe unijne rozporządzenie, którego celem jest unowocześnienie oraz ujednolicenie regulacji dotyczących ochrony danych osobowych obowiązujących na terenie Uni Europejskiej. 
W związku z tym, w tym dniu zmianie ulegnie Polityka Prywatności Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne.
Informujemy Państwa, że Wasze dane osobowe ( e-mail , nr.telefonu itp.) - wykorzystywane są wyłącznie w celu obsługi procesu Rezerwacji i Świadczenia Usług w obiekcie noclegowym Sylwia Kalinowska Villa Varmia Pokoje Gościnne.
Nie udostępnimy Twoich danych osobowych podmiotom trzecim. 
Nasza firma od początku podchodzi z dużą wrażliwością do danych osobowych naszych  Klientów i zaintersowanych naszą ofertą.
Dokonując rezerwacji w obiekcie Villa Varmia Pokoje Gościnne, Twoje dane osobowe pozostaną bezpieczne.


W przypadku dokonania płatności za pomocą systemu PayPal doliczamy 5% prowizji ( prowizja znajduję się w rozliczeniu pod nazwą ,,podatek")

Uwaga! Jeżeli chcą Państwo sprawdzić  dostępność lub zarezerwować pokoje dla większej ilości osób niż 3 osoby ,                                             to proszę o zaznaczenie 2  osób a w dalszej częsci pokaże się ilość dostępnych w danym terminie pokoi .
Przepraszamy za problem , wkrótce go naprawimy.

W przypadku rezerwacji z dziećmi poniżej 6 roku życia i śpiącymi z rodzicami w jednym łózku prosimy składać rezerwację drogą              e-mailową lub telefoniczną.

W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu lub w przypadku rezerwacji 1 noclegu równowartość 1 doby. Osobom nie posiadającym rezerwacji oraz niniejszej wpłaty nie gwarantujemy zakwaterowania.

noclegi, pokoje, apartamenty